

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ω |
| Length | 2.4892 mm |
| Width | 2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 600 µm |
| RoHS | Compliant |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Frequency | 32 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 30 ppm |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Schedule B | 8541600060 |
| Operating Mode | Fundamental |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Drive Level | 1 µW |
Stock: 2028
Distributors
pcbx
Unit Price$0.16927
Ext.Price$0.16927
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16927 | $0.16927 |
| 10 | $0.13166 | $1.31660 |
| 25 | $0.13080 | $3.27000 |
| 50 | $0.12995 | $6.49750 |
| 100 | $0.12978 | $12.97800 |
| 300 | $0.12961 | $38.88300 |
| 500 | $0.12944 | $64.72000 |
| 1000 | $0.12927 | $129.27000 |
| 3000 | $0.12910 | $387.30000 |
